ORLAND

Od 27 lat zajmujemy się międzynarodowymi przewozami autokarowymi. W tym czasie Orland stał się rozpoznawalną marką. Klienci kojarzą nas najczęściej z przejazdami z Polski do Niemiec południowych. Nasze autokary są bardzo dobrze znane w takich miastach jak Monachium, Ulm, Stuttgart czy Friedrichshafen. Naturalnie można je też spotkać w wielu innych, mniejszych miejscowościach tego regionu.

Wraz z upływem czasu, nasza firma stopniowo się rozwijała. Uruchomiliśmy profesjonalny serwis dla autokarów, żeby flota Orlanda była zawsze gotowa do drogi. Pojawiło się też wielu zadowolonych Klientów, którzy korzystali z wynajmu autokarów na przejazdy okazjonalne czy turystyczne.

Kolejnym etapem rozwoju było przystąpienie do grupy Eurobus, która zrzeszała największych przewoźników międzynarodowych z południa Polski. Nasz kooperacja z nimi, poskutkowała poszerzeniem i poprawieniem jakości naszej oferty. Działania marketingowe Eurobusu sprawiły natomiast, że bilety autokarowe na linie Orland, mogły dotrzeć do jeszcze większej grupy zadowolonych Pasażerów.

W tej chwili jesteśmy częścią grupy Sindbad-Eurobus, która jest największą platformą przewozów międzynarodowych w Polsce. W ramach tego przedsięwzięcia kontynuujemy prowadzenia przejazdów autokarowych do Niemiec.

Mając na uwadze dalszy rozwój, uruchomiliśmy, dwie sezonowe linie krajowe: Kraków – Dźwirzyno oraz Kraków – Darłowo. Jesteśmy pewni, że to przedsięwzięcie, pozwoli skorzystać z usług firmy Orland, tym wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji nas poznać. Ten sam cel przyświecał nam, kiedy organizowaliśmy pierwsze jednodniowe wyjazdy na narty, które również spotkały się z dobrym przyjęciem na rynku przewozów.

© ORLAND

Wykonanie: MOQO